Notebook ACER E5-575G-33E3/15.6″ FHDI3-6006U/4GB/256SSD/2GB/DVD

ACER

Дозволете да се опуштите гледајки добар филм или уживајте во некоја игра,овој лаптоп е совршен за вашите домашни побарувања.

27.390 ДЕН

SKU: Notebook ACER E5-575G-33E3/15.6" FHDI3-6006U/4GB/256SSD/2GB/DVD Категории: ,

Additional information

Процесор

Core I3-6006U

RAM меморија

4 GB DDR4

SSD

256 GB

Графичка карта

NVIDIA GeForce 940 2GB RAM

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Оптички уред

DVD-RW

Конектор

HDMI, USB

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook ACER E5-575G-33E3/15.6″ FHDI3-6006U/4GB/256SSD/2GB/DVD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.