Notebook Acer E5-575G-323S/15.6″ FHD/i3-6006U/4GB/128SSD/2GB/DVD

ACER

Прекрасен модел кој вашето секојдневие ќе го направи поинтересно и повозбидливо.

24.990 ДЕН

SKU: Notebook Acer E5-575G-323S/15.6" FHD/i3-6006U/4GB/128SSD/2GB/DVD Категории: ,

Additional information

Процесор

Core I3-6006U

RAM меморија

4GB DDR3

SSD

128 GB

Графичка карта

NVIDIA GeForce 940 2GB RAM

Оптички уред

DVD-RW

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook Acer E5-575G-323S/15.6″ FHD/i3-6006U/4GB/128SSD/2GB/DVD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.