nb12nas
nb1nb12

Notebook ACER E5-573-33D3

ACER

Бидете поразлични од другите, издвојувајте се по дизајн и карактеристики,совршено направен за секакви потреби

18.590 ДЕН

SKU: Notebook ACER E5-573-33D3 Категории: ,

Опис на производот

Бидете поразлични од другите, издвојувајте се по дизајн и карактеристики,совршено направен за секакви потреби.

Информации

Процесор

Core i3 – 5005U

Дијагонала

15,6″ HD

RAM меморија

4GB DDR3

Графичка карта

Intel HD Graphics

Hard Disk

500GB

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Оптички уред

No ODD

USB

3

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook ACER E5-573-33D3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

eight + three =