Notebook ACER A315-51-562S/15.6″ FHDI5-7200U/4GB/128 SSD

ACER

Нека вашето секојдневие биде исполнето со брзина и удобност.Овој модел на ACER ќе ги задоволи сите ваши побарувања.

27.950 ДЕН

SKU: Notebook ACER A315-51-562S/15.6" FHDI5-7200U/4GB/128 SSD Категории: ,

Additional information

Процесор

Core I5-7200U

Дијагонала

15.6 FHD

RAM меморија

4 GB DDR4

SSD

128 GB

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

Графичка карта

Intel HD Graphics 520

Конектор

HDMI, LAN, USB

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook ACER A315-51-562S/15.6″ FHDI5-7200U/4GB/128 SSD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.