NC-03 Home Studio

NIKO Computers

* Case ATX 500W
* CPU Intel i3 – 7100
* MB H110M
* RAM 8GB DDR4-2400MHz
* HDD  1TB 64mb
*VGA GV-N730-2GI-2GB
* Optical Drive DVD-RW
* Keyboard + mouse

23.990 ДЕН

SKU: NC-03 Home Studio Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “NC-03 Home Studio”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *