NC-02 Office

NIKO Computers

* Case ATX 500W
* CPU Intel G3260 3.3 GHz
* MB ASUS H81M-R
* RAM 4GB DDR3-1600MHz
* HDD 500GB SATA
* Optical Drive DVD-RW
* Keyboard + mouse

12.390 ДЕН

SKU: NC-02 Office Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “NC-02 Office”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

five × one =