NC-01 Basic

NIKO Computers

* Case ATX 500W
* CPU Intel G3900 2.8GHz
* H110 Intel LGA-1151
* RAM 4GB DDR4
* HDD 500GB SATA
* Optical Drive DVD-RW
* Keyboard + mouse

13.300 ДЕН

SKU: NC-01 Basic Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “NC-01 Basic”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

7 + 13 =