Speakers MS 2.1 Blacky (14W)

MS

– 2.1 Sound System
– Total power: 14W
– Subwoofer: 10W
– Satelite: 2 x 2W
– Subwoofer: 3″
– Satelite: 2 x 2.25″
– Frequency Response: 100Hz – 20kHz

1.300 ДЕН

Out of stock

SKU: MS 2.1 Blacky (14W) Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Speakers MS 2.1 Blacky (14W)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *