Mouse Banda V12

Banda

Specifications
– Comfortable in using
– Color: White
– Tracing system: Optical engine keys
– Resolution: 1600 DPI
– Image processing: 4.000 Frames per second
– Interface: USB
– System compatibility: Windows 2000, 2003, XP, Vista, Windows 8

350 ДЕН

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Mouse Banda V12”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twelve − eleven =