Mouse Banda B100

Banda

– Plug and play USB
– Comfortable contoured shape
– Smooth, responsive cursor control and easy scrolling
– USB Port
– System requirements: Windows XP, Vista, 7, 8, Mac OS X10.5 or later, Linux kernel 2.6 or later

150 ДЕН

Out of stock

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Mouse Banda B100”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

three × three =