Monitor Lenovo T2224d 21.5″ WLED

Lenovo

21.5″ WLED (1920 X 1080)/ VGA/ DP/ 3000:1/ 178/178/ 250cd/m2/ 36m. Warranty

7.550 ДЕН

SKU: Monitor Lenovo T2224d 21.5" WLED Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Monitor Lenovo T2224d 21.5″ WLED”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.