AOC E970SWN_1
AOC E970SWNAOC E970SWN_3AOC E970SWN_2

Monitor AOC 21.5″ E2270Swn Black

AOC

Одличен монитор со дијагонала која што во моментов е најшироко употребувана.
Со Full HD резолуција го става овој монитор во средна према висока класа но
сепак го задржува приматот на одлична цена.
Може да се употребува во вашата канцеларија и во вашиот дом.

5.590 ДЕН

SKU: AOC 21.5" E2270Swn Black Категорија:

Опис на производот

Одличен монитор со дијагонала која што во моментов е најшироко употребувана.
Со Full HD резолуција го става овој монитор во средна према висока класа но
сепак го задржува приматот на одлична цена.
Може да се употребува во вашата канцеларија и во вашиот дом.

Информации

Дијагонала

21.5″ (55см)

Резолуција на екран

1920×1080

Размер на слика

16:9 Wide Screen

Време на одзив

5 ms

Осветлување

200 cd/m²

Видлива површина

21.5” (55см)

Контраст

700:1

Конектор

D-SUB (VGA)

Гаранција

24 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Monitor AOC 21.5″ E2270Swn Black”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

two × four =