AOC E970SWN_1
AOC E970SWN_3AOC E970SWN_2AOC E970SWN

Monitor AOC 18.5″ E970Swn Black

AOC

Стандарден монитор кој што првенствено е наменет за основни работи во вашата
канцеларија.
Исто така е одлична опција и за во вашиот дом доколку најчесто го користите
вашето ПЦ за пребарување на интернет.

4.490 ДЕН

SKU: AOC 18.5" E970Swn Black Категорија:

Опис на производот

Стандарден монитор кој што првенствено е наменет за основни работи во вашата
канцеларија.
Исто така е одлична опција и за во вашиот дом доколку најчесто го користите
вашето ПЦ за пребарување на интернет.

Информации

Дијагонала

18.5″ (47см)

Резолуција на екран

1366×768

Размер на слика

16:9 Wide Screen

Видлива површина

18.5” (47см)

Време на одзив

5 ms

Осветлување

200 cd/m²

Контраст

700:1

Конектор

D-SUB (VGA)

Гаранција

24 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Monitor AOC 18.5″ E970Swn Black”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

4 + thirteen =