Monitor ACER 23.6″ KA240HQBbid Full HD

ACER

TECHNICAL SPECIFICATIONS

Diagonal 24 ”

Display Technology (R) LED Full HD

LED display Full HD Yes

The integrated TV tuner – Connector (s) VGA, DVI, HDMI

Display Resolution 1920 x 1080

Screen size (R) 24.0 “(60.96 cm)

Screen resolution (R) 1920×1080 px

7.890 ДЕН

SKU: Monitor ACER 23.6" KA240HQBbid Full HD Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Monitor ACER 23.6″ KA240HQBbid Full HD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *