Monitor Acer 21.5″ KA220HQ LED FHD

ACER

Одличен монитор со дијагонала која што во моментов е најшироко употребувана.
Со Full HD резолуција и ХДМИ приклучок го става овој монитор во средна према висока класа но
сепак го задржува приматот на одлична цена.
Може да се употребува во вашата канцеларија и во вашиот дом.

6.150 ДЕН

SKU: Acer 21.5" KA220HQ LED FHD Категории: ,

Опис

Одличен монитор со дијагонала која што во моментов е најшироко употребувана.
Со Full HD резолуција и ХДМИ приклучок го става овој монитор во средна према висока класа но
сепак го задржува приматот на одлична цена.
Може да се употребува во вашата канцеларија и во вашиот дом.

Additional information

Дијагонала

21.5" (55см)

Резолуција на екран

1920×1080

Размер на слика

16:9 Wide Screen

Видлива површина

21.5'' (55см)

Време на одзив

5 ms

Осветлување

200 cd/m²

Контраст

100,000,000:1 Dynamic

Конектор

D-SUB (VGA), DVI, HDMI

Гаранција

24 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Monitor Acer 21.5″ KA220HQ LED FHD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 + 18 =