Monitor 22″ AOC E2280SWN

AOC

Display size – 21.5″
Maximum resolution – 1920 × 1080
Aspect ratio – 16:9
Technology – LCD LED
Screen type – Straight
Screen
Panel type – TN
Response time – 5 ms
Brightness -200 cd/m2
Inputs/Outputs
Graphics input – D-SUB (VGA)
Equipment and features
Equipment -VESA compatible
VESA mounting – 100×100 mm
Consumption
Typical power consumption – 20 W
Colour
Colour Black

5.199 ДЕН

SKU: Monitor 22" AOC E2280SWN Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Monitor 22″ AOC E2280SWN”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

9 − 6 =