Keyboard Click K-L3-W Wireless With Touchpad

Click

– 12 Media hot keys
– Mini nano receiver
– 2.4 GHz wireless keyboard
– Compatibility: Windows 8/8.1/10/Android TV/Tablet
– Dimension: 355 x 128.8 x 15.03mm

1.690 ДЕН

Out of stock

SKU: Keyboard Click K-L3-W Wireless With Touchpad Категории: , ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Keyboard Click K-L3-W Wireless With Touchpad”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 × 3 =