Keyboard Click K-L1 Multimedia Wired USB

Click

– Multimedia keyboard
– Interface: USB
– Compatibility: Windows XP/Vista/7/8/10
– Dimension: 458.5 x 182.5 x 24.5mm

400 ДЕН

SKU: Click K-L1 Multimedia Wired USB Категории: , ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Keyboard Click K-L1 Multimedia Wired USB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

seventeen − 9 =