Keyboard Click K-L0

Click

– Interface: USB
– Compatibility: Windows XP/Vista/7/8/10
– Dimension: 436.4 x 137.1 x 25.6mm

260 ДЕН

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Keyboard Click K-L0”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

four + 11 =