IBoard

Interactive Smart Board System 88″

Interactive Smart Board System 88″

149.990 ДЕН

Out of stock

SKU: 89000001 Категорија:

Опис

Interactive Whiteboard IB88WR (16:9) 88″ touch+marker, resolution 4096×4096, USB cable, software, pointer, wall mount kit + Short Throw Projector 1200×800, 3200 Lm, HDMI

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Interactive Smart Board System 88″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

three + 19 =