HP PROBOOK 450 G3/15,6″/DVDRWDSC 2GB I5-6200U/8GB/1TB

HP
HP ProBook 450 G3 ќе го револуционизира вашето компјутерско искуство.
Совршен спој од компоненти кој ке ви овозможат уживање во било што и да работите на него.

33.200 ДЕН

SKU: HP PROBOOK 450 G3/15,6"/DVDRWDSC 2GB I5-6200U/8GB/1TB Категории: , , ,

Опис

HP ProBook 450 G3 ќе го револуционизира вашето компјутерско искуство.
Совршен спој од компоненти кој ке ви овозможат уживање во било што и да работите на него.

Additional information

Процесор

Core i7 – 6500U

Дијагонала

15,6" HD

Резолуција на екран

1366×768

RAM меморија

8GB DDR3

Графичка карта

nVidia 2 GB

Hard Disk

1TB

Оптички уред

DVD-RW

Wi-Fi

802.11 b/g/n

USB

3

Гаранција

12 months

OS

Windows 10 pro

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “HP PROBOOK 450 G3/15,6″/DVDRWDSC 2GB I5-6200U/8GB/1TB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.