HP LaserJet Pro M127fn (CZ181A) MFP

HP

Мултифункционален Принтер/Скенер/Фотокопир со можност за автматско скеднирање на повеќе страници одеднаш и можност за мрежно поврзување и користење од повеќе корисници истовремено.

8.690 ДЕН

Out of stock

Опис

Мултифункционален Принтер/Скенер/Фотокопир со можност за автматско скеднирање на повеќе страници одеднаш и можност за мрежно поврзување и користење од повеќе корисници истовремено.

Additional information

Брзина на Печатење

21ppm

Месечен Циклус на Печатење

8000 страни

Начин на Печатење

LaserJet

Резолуција на принтање

600×600

USB

2

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “HP LaserJet Pro M127fn (CZ181A) MFP”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

nine − 7 =