HP LaserJet Pro M125a (CZ172A) MFP

HP

6.990 ДЕН

Out of stock

Опис

Мултифункциски ласерки принтер наменет за мали фирми, адвокатски и нотарски канцеларии.

Additional information

Брзина на Печатење

20ppm

Резолуција на принтање

600×600

Начин на Печатење

LaserJet

Месечен Циклус на Печатење

8000 страни

USB

2

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “HP LaserJet Pro M125a (CZ172A) MFP”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

one × 1 =