novo MULHLOGULTEARS100RED_680x680
novo logitech-ultimate-ears-100-red-blossomsnovo Q305863-b1novo logitech-ultimate-ears-100-green

Headphone Logitech 100 Ultimate Ears

Logitech

– The #1 choice of the world’s top touring musicians
– Noise-Isolating earphones
– Works with iPod, MP3 players and laptops with a 3.5mm jack

350 ДЕН

Опис на производот

– The #1 choice of the world’s top touring musicians
– Noise-Isolating earphones
– Works with iPod, MP3 players and laptops with a 3.5mm jack

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Headphone Logitech 100 Ultimate Ears”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 × 1 =