HDD Toshiba 500GB 2.5″ 7200 rpm

Toshiba
 
  • Toshiba Internal HDD 2.5” 500GB,
  • 64MB,
  • 5400 rpm,
  • L200,
  • Retail

2.890 ДЕН

Out of stock

SKU: HDD Toshiba 500GB 2.5" 7200 rpm Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “HDD Toshiba 500GB 2.5″ 7200 rpm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twelve − 4 =