HDD Toshiba 3.5″, 2TB

Toshiba

 

  • 7200 RPM performance, 6Gb/s SATA Interface
  • For use in consumer and commercial computers
  • Halogen-free design and power-efficient operation

 

3.770 ДЕН

SKU: HDD Toshiba 3.5", 2TB Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “HDD Toshiba 3.5″, 2TB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

six − one =