Best Buy

HDD Thermaltake Ext. Box Extreme Speed 3.0 Function Panel(AC0018)

Thermaltake

600 ДЕН

Опис

  • AC0018
  • HDD Compatibility: 2.5″ SATA HDD
  • Material : SECC
  • Interface: USB 3.0 , SATA III, SATA II, SATA I
  • SATA Compatibility: SATA III, SATA II, SATA I
  • Transfer Rate: USB 3.0: up to 5 Gbps
  • Power

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “HDD Thermaltake Ext. Box Extreme Speed 3.0 Function Panel(AC0018)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 − six =