HDD SEAGATE 500 GB 2.5″ 5400rpm

Seagate
  • Seagate Internal HDD 2.5″,
  • 500GB,
  • 5400 rpm,
  • SATA 6Gb/s,
  • for Notebook

3.090 ДЕН

SKU: HDD SEAGATE 500 GB 2.5" 5400rpm Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “HDD SEAGATE 500 GB 2.5″ 5400rpm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

six + 18 =