HDD Hitachi 2.5″ 500GB 5400rpm

Hitachi
  • Hitachi Internal HDD 2.5″ 500GB,
  • 5400rpm,
  • 16MB,
  • 6Gb/s,
  • for Notebook

2.690 ДЕН

SKU: HDD Hitachi 2.5" 500GB 5400rpm Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “HDD Hitachi 2.5″ 500GB 5400rpm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

3 × 2 =