AData SSD SP550

HDD ADATA SSD 240GB SP550

A-Data

5.990 ДЕН

Опис на производот

  • 2.5″
  • 240GB
  • SATA III
  • Read Up to 560 MBps (ATTO)
  • Write Up to 510 MBps (ATTO)
  • MTBF 1,500,000 hours
  • Warranty 36m

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “HDD ADATA SSD 240GB SP550”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twenty − three =