Drzac za TV S-Box PLB-114M 23″-55″ 60kg

SBOX

Universal fixed wall display stand
– Screen Size : 23“ – 55“
– Weight capacity: Up to 60kg
– Mounting : VESA 400 x 400
– Distance from the wall: 22mm
– Vertical tilt: No
– Turning: No
– Netto Weight: 1.45kg
– Pieces in carton: 10

790 ДЕН

SKU: S-Box PLB-114M 23"-55" 60kg Категории: , ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Drzac za TV S-Box PLB-114M 23″-55″ 60kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *