Drzac za TV S-Box 19″-43″

SBOX

Universal fized wall display stand
– Screen size: 19“ – 43“
– Load weight: Up to 60kg
– Mounting: VESA 200 x 200
– Verticale tilt: No
– Horizontal tilt: No
– Distance from wall: 22mm
– Netto weight: 0.78kg
– Pcs. in carton: 20

500 ДЕН

SKU: S-Box 19"-43" Категории: , ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Drzac za TV S-Box 19″-43″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *