CPU Intel Proccessor 1150 Core i5-4690K Ci5 Box (3,5GHz)

Intel

-4 cores, 4 threads
-Intel HD Graphics 4600 (1200 MHz)
-Intel Turbo Boost Technology 2.0
-Dynamic Acceleration/Turbo Boost
-6MB Intel Smart Cache

14.650 ДЕН

SKU: CPU Intel Proccessor 1150 Core i5-4690K Ci5 Box (3,5GHz) Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “CPU Intel Proccessor 1150 Core i5-4690K Ci5 Box (3,5GHz)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

19 + thirteen =