CPU AMD CPU FX Eight-Core 8350, 4.0GHz, 32nm, 16MB, AM3+, BOX

AMD

– Frequency: 4.0/4.2GHZ (Base/Overdrive)
– Cores: 8
– Cache: 8/8MB (L2/L3)
– Socket Type: AM3+
– Power Wattage: 125W

11.990 ДЕН

SKU: CPU AMD CPU FX Eight-Core 8350, 4.0GHz, 32nm, 16MB, AM3+, BOX Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “CPU AMD CPU FX Eight-Core 8350, 4.0GHz, 32nm, 16MB, AM3+, BOX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

2 × 5 =