Canon MF3010 (print/scan/copy)

Canon

Мултифункциски ласерски принтер наменет за домашна употреба и за мали фирми. Одлична комбинација на брз принтер и скенер на документи.

6.790 ДЕН

Out of stock

Опис

Мултифункциски ласерски принтер наменет за домашна употреба и за мали фирми. Одлична комбинација на брз принтер и скенер на документи.

Additional information

Брзина на Печатење

18ppm

Резолуција на принтање

600×600

Начин на Печатење

LaserJet

Месечен Циклус на Печатење

8000 страни

USB

2

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Canon MF3010 (print/scan/copy)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

13 − seven =