Canon LBP6030B

Canon

Ласерски Црно-Бел принтер наменет за домашна употреба. Одлични перформанси и економичен за одржување.

4.390 ДЕН

Опис

Ласерски Црно-Бел принтер наменет за домашна употреба. Одлични перформанси и економичен за одржување.

Additional information

Резолуција на принтање

600×600

Брзина на Печатење

18ppm

Начин на Печатење

LaserJet

Месечен Циклус на Печатење

5000 страни

USB

2

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Canon LBP6030B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

5 − 1 =