Camera Dahua DH-HAC-HFW1000RM

DAHUA

> Max 30fps@720P
> HD and SD output switchable
> 3.6mm fixed lens (2.8mm optional)
> Max. IR length 20m, Smart IR
> IP67, DC12V

2.500 ДЕН

SKU: Camera Dahua DH-HAC-HFW1000RM Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Camera Dahua DH-HAC-HFW1000RM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *