Cable S-Box USB to micro USB 2m

SBOX

Cable SBOX USB->MICRO USB M/M
– Supports: USB 1.0, 1.1 and 2.0
– Transmission speed: Up to 480 Mbps
– Color: Black
– PC & Mac compatible
– Length: 2m

200 ДЕН

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Cable S-Box USB to micro USB 2m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *