Cable S-Box USB to micro USB 1.5m blist black

SBOX

Cable SBOX USB->MICRO USB M/M 1.5m Blister Black
– Supports: USB 1.0, 1.1 i 2.0
– Transfer rate: Up to 480 Mbps
– Length: 1.5m
– Color: Black
– Braided cable
– Metal connectors
– PC & Mac compatible

200 ДЕН

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Cable S-Box USB to micro USB 1.5m blist black”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *