Cable Patch UTP 15.0m

– RJ-45 Connectors
– UTP Cable 15m

200 ДЕН

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Cable Patch UTP 15.0m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

two × two =