Cable Data USB to micro USB Android 1m Premium

Griffin

– Male A plug to male Micro-B plug USB 2.0 cable
– Compatible for all android devices
– Cable 1m

120 ДЕН

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Cable Data USB to micro USB Android 1m Premium”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *