Baterija Varta 9V (1pcs) Long Life

Varta

– Reference IEC :6LP3146
– Battery Size: 9V
– Height: 48.5mm
– Weight: 46.0g
– Electrochemical System: Primary Alkaline Manganese (ZN/MNO2)
– Voltage: 9V

110 ДЕН

SKU: Varta 9V (1pcs) Long Life Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Baterija Varta 9V (1pcs) Long Life”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 − 13 =