All In One Lenovo V510z AIO Black

Lenovo

Леново V510z е стилски сè-во-едно десктоп, исклучително сигурен, со подобрени мултимедијални функции. Потребен е помал простор од стандарден десктоп компјутер со монитор и ги исполнува еколошките стандарди. Обезбедува оптимизирани и подобрени перформанси за мали и средни бизниси. Компјутерот е опремен со процесорот Intel Core i3-7100T, RAM е 4GB, а хард дискот има капацитет од 1ТB.

35.490 ДЕН

SKU: All In One Lenovo V510z AIO Black Категории: ,

Опис

-CPU-Intel Core i3-7100T Processor (3M Cache, 3,40 GHz)
-Display 23″-(584.2mm) FHD (1366×768) LED backlight
-Web Camera-Integrated 720p HD webcam
-RAM-4GB DDR4
-Video-Integrated VGA
-HDD-1TB 5400rpm 2.5″
-Optical Drive-DVD-RW
-Communication-Intel 3165 ac, 1×1 + BT4.0
-OS-no OS
-Keyboard and mouse-Keyboard and Mouse
-Form factor-All-in-One

-Warranty-1 година

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “All In One Lenovo V510z AIO Black”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.