Adapter Scart-SVHS

– SCART to RCA + SVHS Adapter
– Switch for IN/OUT

150 ДЕН

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Adapter Scart-SVHS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

3 × 5 =