Adapter S-Box HDMI-M/HDMI-F 360

SBOX

Adapter SBOX HDMI F.-> HDMI M 180
– HDMI -> HDMI 360° F/M
– Angle type with 360° skew
– Connectors: Gold plated

200 ДЕН

SKU: S-Box HDMI-M/HDMI-F 360 Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Adapter S-Box HDMI-M/HDMI-F 360”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

sixteen + 18 =