Adapter S-Box USB F-F Extender

SBOX

Adapter SBOX USB A to USB A
– USB A (female) to USB A (female)

80 ДЕН

SKU: S-Box USB F-F Extender Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Adapter S-Box USB F-F Extender”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

three × 4 =