Adapter HP 19.5V/3.3A 4.5×3.0mm

1.300 ДЕН

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Adapter HP 19.5V/3.3A 4.5×3.0mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.