Adapter S-Box HDMI-F micro HDMI-M

SBOX

Adapter SBOX HDMI -> MICRO HDMI F/M
– HDMI -> MICRO HDMI F/M
– Connectors: Gold plated

100 ДЕН

SKU: S-Box HDMI-F micro HDMI-M Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Adapter S-Box HDMI-F micro HDMI-M”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.