Adapter for Notebook Lenovo 20V/4.5A (7.9×5.80mm)

1.300 ДЕН

SKU: Adapter for Notebook Lenovo 20V/4.5A (7.9x5.80mm) Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Adapter for Notebook Lenovo 20V/4.5A (7.9×5.80mm)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.