Adapter for Notebook Lenovo 20V/3.25A(squar)

1.300 ДЕН

SKU: Adapter for Notebook Lenovo 20V/3.25A(squar) Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Adapter for Notebook Lenovo 20V/3.25A(squar)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.